Híreink
Szülői munkaközösségi bál
Szombaton egy igazán vidám estét töltöttünk együtt, a szülői munkaközösség által szervezett bálon. A közös cél érdekében végzett együttműködés ismét megerősítette, hogy közösségünk összetartása példaértékű. A nevelőtestület nevében ezúton szeretnénk köszönetünket kifejezni mindazoknak, akik hozzájárultak a bál sikeréhez. Hálásak vagyunk a szülőknek a rendezvény megszervezéséért és lebonyolításáért. Köszönjük a Danielo Pizzéria és Étterem vendégszeretetét és támogatását, Horváth Biczó Csabának a táncra hívogató zenéket, valamint a felajánlott számtalan tombolatárgyat.





