Híreink
Irodalmi kávéház
Az idei évben immár ötödik alkalommal hívtuk a hetedik és nyolcadik évfolyamos tanulóinkat irodalmi kávéházunkba a költészet világnapja alkalmából. A tavaszi szünet kezdete előtt néhány nappal, székhelyiskolánkkal együtt tartott rendezvényen diákjaink csoportokat alkotva színes és kreatív feladatokat oldottak meg, melyek a költészet anyanyelvőrző szerepére hívták fel figyelmünket, s tovább szélesítették érdeklődésük horizontját. Délutánunkat Peter Weir híres ifjúsági filmdrámája, a Holt költők társasága inspirálta, amelynek gondolatai és mondanivalója köré szerveztük programunkat. A jó hangulatú, vidám találkozás Szupper Natália és Nemes-Páli Ágnes tanárnő szervezésében valósult meg. Köszönjük szépen Eredics Éva és Kovács-Nemes Erzsébet lelkiismeretes közreműködését és minden kedves résztvevő lelkes munkáját! Bízunk benne, hogy jövőre ismét együtt ünnepelhetünk!







