Híreink
Diákolimpia Junior
Február 27-én iskolánkban megrendezésre került a Diákolimpia Junior program, amelyen az első négy évfolyam tanulói vettek részt. A rendezvény igazi fesztiválhangulatban zajlott, ahol a mozgás, a vidámság és az együttműködés kapta a főszerepet. A gyerekek különböző ügyességi feladatokban próbálhatták ki magukat. Az állomásokon játékos, változatos kihívások várták őket. A rendezvény sikeres volt, a gyerekek kellemesen elfáradtak, de mosollyal az arcukon zárták a programot.





