Híreink
Ballagás és tanévzáró ünnepség
2026. június 20-án ünnepélyes hangulatban búcsúztattuk tagiskolánk végzős tanulóit. Az idei tanévben két osztály, a 8.a és a 8.b ballagott el, s zárta le általános iskolai éveit. Az ünnepségen a hetedik évfolyamosok visszaemlékezéseikkel, verseikkel és ajándékaikkal búcsúztak a végzősöktől, majd az osztályfőnökök jelképesen útjukra bocsátották tanítványaikat. A nyolcadikosok ezután a szüleiknek mondtak köszönetet egy-egy szál virággal mindenkori támogatásukért.
A ballagást követően megtartottuk tanévzáró ünnepségünket is, ahol a tagintézmény-igazgató asszony segítségével emlékezhettünk vissza a tanév legszebb pillanataira és közös sikereire. Ekkor került sor azon tanulóink jutalmazására is, akik a tanév során kiemelkedő teljesítményt nyújtottak tanulmányaik, illetve a sport területén. Ezt követően igazgató asszony lezárta a tanévet, s mindenki a saját osztályában vehette át bizonyítványát.
Köszönjük a pedagógusaink, a szülők és a diákok egész éves munkáját! Ballagónyolcadikosainknak sok sikert kívánunk a középiskolai évekhez, az alsóbb éves tanulóinknak pedig kellemes, élményekben gazdag nyári szünetet!



































